İNCE İNŞAAT MALZEMELERİ

İnce İnşaat Malzeme Çeşitleri ve İsimleri Nelerdir?

İnce İnşaat, bu alanda kullanılan ürün çeşitliliği açısından oldukça geniş bir malzeme zenginliğine sahip sektördür. İnce İnşaat; Duvarlar, alçı sıvalar, alçıpan, profil, kapılar, pencereler, yalıtımlar, izolasyonlar, iç boyama, dış boyamalar, zemin betonları, seramik fayanslar, mermerler, vitrifiye ürünleri, parkeler, elektrik tesisatları, su tesisatı ve doğalgaz gibi işler ince inşaat olarak adlandırılabilir. İnce inşaatta kullanılan malzeme çeşitlerini ve ince inşaat malzemeleri isimlerini şöyle sıralanabilir. İnce İnşaat Malzemesi Listesi; Tuğla, gaz-beton, ytong, kaba sıva, alçı sıva, saten sıvalar, hazır şaplar, seramik, granitler, mermer kaplamaları, asma tavanlar, alçıpan bölmeleri, tavan alçıpanı, boyalar, kapı, pencere doğramaları, parkeler, süpürgelik, mantolama, strafor ince inşaat malzemeleridir.

İnce İnşaat Malzeme Fiyatları; Kullanımda tespit edilen ürün çeşitleri, adet, hacim, sayı ve miktarları bakımından bildirilen talepler doğrultusunda minimum seviyede tarafınıza ücretlendirme teklife edilecektir.

İstanbul nalbur firmamız yukarıda açıklamada bulunduğumuz gibi yapı sektöründe kullanılan ince inşaat malzemeleri ve listesinde yer alan ürünlerin toptan ve perakende satış desteği sunmaktadır. İnce inşaatın temelden çatıya kadar olan kısımda ihtiyacınız olan malzemeler konusunda detaylı bilgi, malzeme fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun İnce İnşaat Malzemeleri Alımına Sizleri-de Bekliyoruz.

Mega İnce İnşaat Malzemeleri Nalburu İstanbul