MANTOLAMA MALZEMELERİ

Mantolama Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları Ne Kadar?

Mantolama binaya ısı yalıtımı gerçekleştiren bir cephe kaplaması tekniğidir. Mantolama yoğunluk ve ebatlarına göre değişen kalınlıklarda strafor, köpük, taşyünü, camyünü ürünleriyle yapılabilmektedir. Mantolama adından da anlaşılacağı üzere binanın bütün dış cephesini sarmakta ve böylelikle binayı tam manası ile izole etmektedir. Binanın hem yağışlardan hem de hava şartlarından en az şekilde etkilenmesini sağlayacak hem de binanın ısı dengesini sağlayacak özel bir tekniktir. Binalarınızda ısı yalıtımının ehemmiyetini artırmak, doğalgaz ve elektrik faturasından maksimum kazanç sağlayabilmek hedefiyle binalarınıza kesinlikle mantolama kaplaması yapılması gerekmektedir. Binaya uygulanacak mantolama sistemi kadar kullanılacak malzemelerinde büyük bir ehemmiyet arz etmesi mantolama malzemeleri çeşitlendirmiş ve değişik kalitelerdeki mantolama malzemelerinin pazar ile buluşmasını sağlamıştır.

Mantolama Malzeme Fiyatları; Kullanımda ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri, adet, hacim, sayı, mantolama metrekare (m²) ve miktarları bakımından bildirilen talepler doğrultusunda minimum seviyede tarafınıza ücretlendirme sağlanacaktır.

İstanbul nalbur firmamız yukarıda açıklamada bulunduğumuz gibi yapı sektöründe kullanılan mantolama malzemeleri ve listesinde yer alan ürünlerin toptan ve perakende satış desteği sunmaktadır. İnşaatın temelden çatıya kadar olan kısımda ihtiyacınız olan mantolama konusunda detaylı bilgi ve malzeme fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun Mantolama Malzemeleri Alımına Sizleri-de Bekliyoruz.

Mega Yapı Mantolama Malzemeleri Nalburu İstanbul