İZOLASYON MALZEMELERİ

İzolasyon Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları Ne Kadar?

İzolasyon, yada daha süregelen tanınan Türkçe ismiyle yalıtım, ısı enerjisinin akışına engel olan bir malzeme çeşididir. İzolasyon Malzemeleri; Isı yalıtımında; eps levha, xps levha, taşyünü, camyünü, kayayünü, askı pimleri ile güzel neticeler elde etmek mümkündür. Su yalıtımında ise; bitümlü membran, çatı levhaları, osb levha, çatı çıkış kapakları, mahya bantları, İtalyan şaloma, süzgeçler, pvc kiremit altı malzemeleri izolasyon sağlamasında büyük fayda sağlamaktadır.

İzolasyon Malzemesi Fiyatları; Kullanılacak alanda ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri, adet, hacim, sayı, uygulama, izolasyon metrekare (m²) ve miktarları bakımından bildirilen talepler doğrultusunda minimum seviyede tarafınıza izolasyon ücretlendirmesi sağlanacaktır.

İstanbul izolasyon nalbur firmamız yukarıda açıklamada bulunduğumuz gibi yapı sektöründe kullanılan izolasyon malzemeleri ve listesinde yer alan ürünlerin toptan ve perakende satış desteği sunmaktadır. İnşaatın temelden çatıya kadar olan kısımda ihtiyacınız olan yalıtım ürünleri konusunda detaylı bilgi ve izolasyon fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun İzolasyon Malzemeleri Alımına Sizleri-de Bekliyoruz.

Mega Yapı İzolasyon Malzemeleri Nalburu İstanbul