MEMBRAN MALZEMELERİ

Membran Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları Ne Kadar?

Membran, suyla sürekli olarak temas halinde olan yüzeylerin alt veya üst kısma su geçişlerine engel olmaya yarayan bir tür yalıtım materyalidir. Membran su yalıtımında kullanılan kaplama ve yapıştırma tekniğiyle uygulanan bir üründür. Membran Malzemeleri; Arduazlı, Kumlu, Folyolu, Kendinden Yapışkanlı, Likit, Polyester Keçeli, Pvs, Tpo, Epdm, Bitümlü Membran çok kullanılan kaliteli ürünler olarak sınıflandırılabilir. Membran çeşitleri kaplama alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle membran modelleri konusunda karşımıza genelde farklı ürünler çıkabilir. Yine de genel manada kabul gören popüler membran çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Membran Fiyatları; Kullanımda ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri, adet, hacim, sayı, uygulama, membran metrekare (m²) ve miktarları bakımından bildirilen talepler doğrultusunda minimum seviyede tarafınıza ücretlendirme sağlanacaktır.

İstanbul mebran nalbur firmamız yukarıda açıklamada bulunduğumuz gibi yapı sektöründe kullanılan mambran malzemeleri ve listesinde yer alan ürünlerin toptan ve perakende satış desteği sunmaktadır. İnşaatın temelden çatıya kadar olan kısımda ihtiyacınız olan membran ürünleri konusunda detaylı bilgi ve membran fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun Membran Malzemeleri Alımına Sizleri-de Bekliyoruz.

Mega Yapı Membran Malzemeleri Nalburu İstanbul