RESTORASYON MALZEMELERİ

Restorasyon Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları Ne Kadar?

Restorasyon, eski, tarihi, otantik ve orjinallik değeri olan, önemli bir olaya ev sahipliği yapmış eserin, orjinalliğine uygun olarak, asli malzemeden, asli yapım tekniğinden ve özgünlüğünden faydalanarak mümkün olduğu kadar az müdahale ile koruyarak onarılmasıdır. Restorasyon Malzemeleri; Küfeki, Kaymak Sulu Kireç, Hidrolik Kireç, Kiremit Tozu, İrmik gibi yenileme çalışmalarında kullanılan ürünlerden bazılarıdır. Daha fazla restorasyon ürün model ve çeşitleri firmamızda.

Restorasyon Malzemesi Fiyatları; Kullanılacak alanda ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri, adet, hacim, sayı, uygulama, yapım, tamirat, tadilat, restorasyon metrekare (m²) ve miktarları bakımından bildirilen talepler doğrultusunda minimum seviyede tarafınıza restorasyon malzeme ücretlendirmesi sağlanacaktır.

İstanbul nalbur firmamız yukarıda açıklamada bulunduğumuz gibi yapı sektöründe kullanılan restorasyon malzemeleri ve listesinde yer alan ürünlerin toptan ve perakende satış desteği sunmaktadır. İnşaatın temelden çatıya kadar olan kısımda ihtiyacınız olan ürünler konusunda detaylı bilgi ve restorasyon malzemenin fiyatları hakkında teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun Restorasyon Malzemeleri Alımına Sizleri-de Bekliyoruz.

Mega Yapı Restorasyon Malzemeleri Nalburu İstanbul